NOWY PROGRAM PARTNERSKI JUŻ RUSZYŁ!


Ty i Twoi znajomi możecie dzięki Curattio poczuć się tak dobrze jak nigdy. Proponujemy Wam Program Partnerski, który zmieni Wasze życie i pozwoli wspólnie cieszyć się nową energią i lepszym zdrowiem. Gotowi żeby odebrać -15% zniżki?

Najpierw musisz zaprosić swojego Przyjaciela do rejestracji na stronie curattio.pl. Po wypełnieniu tego wymogu, Twój przyjaciel otrzyma voucher powitalny o 15% zniżce, a Ty po każdorazowym zakupieniu produktu przez Twojego przyjaciela, otrzymasz voucher o wartości 15% zamówienia Twojego przyjaciela! 

Po otrzymaniu, nagrody dostępne są w zakładce 'Moje Nagrody' w postaci zniżki pieniężnej, o wartości 15% zamówienia osoby poleconej.

Możesz polecić dowolną ilość osób. Każda z nich otrzyma szansę na zrobienie zakupów taniej. Dzięki funkcjom panelu Klienta, w zakładce Program Partnerski - dokładnie widzisz, który z Twoich znajomych skorzystał z Twojego polecenia oraz które polecenia są dla Ciebie najskuteczniejsze.  

Już dziś rozpocznij oczyszczanie ze swoimi znajomymi i przyjaciółmi.

Curattio to szansa na zmianę Twojego życia i zastrzyk nowej siły witalnej. Dzięki programowi partnerskiemu możesz teraz zmienić nie tylko swoje życie ale też ważnych dla siebie osób - polecić im płynne zdrowie zawarte w sokach Curattio i zostać wynagrodzonym wysokim rabatem.Aby rozpocząć uczestnictwo w Programie Partnerskim, musisz:


KROK 1:


Złóż przynajmniej jedno zamówienie na stronie Curattio.pl


KROK 2:


Poleć przyjaciela korzystając z jednej z wielu opcji dostępnych w Panelu Klienta.


KROK 3:


Twój przyjaciel rejestruje się na Curattio.pl, a w podziękowaniu otrzymuje od nas voucher -15%  i pomyślnie składa pierwsze zamówienie.


KROK 4:


Po zaakceptowaniu zamówienia Twojego partnera, otrzymujesz voucher o wartości 15% zamówienia Przyjaciela! Rabat jest przyznawany za każde zamówienie złożone przez Twojego partnera!


KROK 5:

Zachęć Przyjaciela do zaproszenia kolejnej osoby do zabawy, aby on również mógł cieszyć się z niekończących się  zniżek ;)Pozdrawiamy,
Zespół Curattio